Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mitsubishi Electric Partnerem Forum MotoSolutions 2018

22 listopada 2018 - 23 listopada 2018

Mitsubishi Electric Partnerem Forum MotoSolutions 2018

9 edycja Forum MotoSolutions – best practices w przemyśle motoryzacyjnym odbędzie się w dniach 22-23 listopada  2018 r. w Krakowie.

Forum MotoSolutions to wydarzenie wysoko cenione przez branżę motoryzacyjną. Od 2010 roku kierowane jest przede wszystkim do kadry zarządzającej oraz menadżerów średniego szczebla z zakładów produkcyjnych (producenci pojazdów, dostawcy).

 

W pierwszym dniu konferencji Rafał Gaczoł, Automotive Industry Manager, przedstawi prezentację pt. „Rozwiązania „Smart Factory” w Toyota Motor Manufacturing Poland”.

W prezentacji skupimy się przede wszystkim na innowacyjnych rozwiązaniach Mitsubishi Electric dla „Smart Factory” zaimplementowanych w Toyota Motor Manufacturing. Część prelekcji będzie dotyczyć przetwarzania danych. Zajmiemy się kwestią ilości danych, tym które dane warto analizować oraz jak z ogromu danych wyciągnąć odpowiednie informacje, które są istotne w procesach produkcyjnych.

 

 

 

Forum MotoSolutions to doskonała okazja do poznania ciekawych rozwiązań, jak również do wymiany doświadczeń w gronie przedstawicieli branży.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.motosolutions.pl

Szczegóły

Start:
22 listopada 2018
Koniec:
23 listopada 2018
Wydarzenie Category:

Miejsce

Hotel Kraków Best Western Premier ***
Opolska 14a
Kraków, 31-323 Polska

Organizator

AutomotiveSuppliers.pl
Strona internetowa:
http://www.motosolutions.pl

Redakcja

Redaktor naczelny: Paulina Misterska

Wydawca: Feniks Media Group

Redaktor prowadzący: Jolanta Witkowska

Zespół redakcyjny: Kamil Dudek, Piotr Kołaczek, Paulina Misterska, Beata Pałac, Łukasz Sendecki, Justyna Sobolak, Radosław Urban
Korekta: Anna Leńska