Zaprojektuj Fabrykę Przyszłości

Odcinek 1: CC-Link IE TSN - pierwsza sieć przemysłowa z technologią Time Sensitive Networking (TSN)

W pierwszym odcinku serii Zaprojektuj Fabrykę Przyszłości - opowiemy o nowej sieć przemysłowej która zmieni przyszłość przemysłowego Ethernetu. Technologia TSN (Time Sensitive Networking) czyli komunikacja z wbudowaną synchronizacją czasu pomoże nam w codziennym życiu ale przede wszystkim poprawi działanie dzisiejszych aplikacji przemysłowych. TSN to rewolucja Ethernetu. Poznaj nową sieć CC-Link IE TSN, która usprawni komunikację w Twoim zakładzie.
Pełny dostęp do wersji z napisami

Odcinek 2: FR-E800 - flagowy napęd w kompaktowej obudowie

W drugim odcinku omówimy krótko przegląd napędu nowej generacji FR E800, który w 2020 roku dołączył do rodziny elektrycznych przemienników częstotliwości Mitsubishi Electric. Wyjaśnimy pokrótce jakie zasady stały u podstaw zaprojektowania przetwornic FR E800. Tematem przewodnim tego odcinka  będzie łatwość integracji, a także wszechstronność nowego napędu.
Pełny dostęp do wersji z napisami

Odcinek 3: FR-E800 rozbudowana konserwacja i autodiagnostyka

Trzeci odcinek poświęcony napędowi FR-E800 skupia się na aspekcie obsługi i diagnostyki. Prezentowane są również funkcjonalności umożliwiające zastosowanie falownika w trudnych warunkach środowiskowych dzięki pierwszemu na świecie systemowi detekcji korozji. Rozbudowane funkcje autodiagnostyki sprawiają, że praca działu utrzymania ruchu ograniczona jest do minimum – nie tylko w kontekście samej przetwornicy częstotliwości, ale również innych elementów układu napędowego. Łatwość programowania oraz uruchomienia tego falownika oraz rozbudowane cechy oceny żywotności poszczególnych elementów, a także obsługa alarmów za pomocą wbudowanej sztucznej inteligencji – rozwinięcie tych tematów jest zawarte w niniejszym odcinku.
Pełny dostęp do wersji z napisami

Odcinek 4: FR-E800 - bezpieczeństwo ma znaczenie.

Tym razem przyjrzymy się bliżej napędom FR-E800 pod kątem bezpieczeństwa. Nowa generacja napędów oferuje różne  funkcje bezpieczeństwa, takie jak STO, SLS lub SS1. W czwartym odcinku omówimy pokrótce tło prawne systemów bezpieczeństwa opartych na napędach i wyjaśnimy, w jaki sposób wbudowane bezpieczeństwo funkcjonalne wspiera proces projektowania maszyn bezpiecznych dla ludzi.
Pełny dostęp do wersji z napisami

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania:

  Chcę otrzymywać informacje marketingowe, w tym o najnowszych produktach i usługach Mitsubishi Electric Europe B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce za pośrednictwem wiadomości:
  * e-mail,
  * głosowej/telefonicznej

  Dzięki wyrażonej zgodzie otrzymasz dostęp do kolejnych odcinków.

  Powyższa zgoda na kanały komunikacji może być w każdej chwili wycofana. LINK.

  Wyrażam zgodę na udostepnienie moich danych osobowych do Dystrybutorów Mitsubishi Electric Europe B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce i wykorzystania ich przez te podmioty w celach marketingowych, w tym przedstawiania informacji o najnowszych produktach i usługach za pośrednictwem wiadomości:
  NieTak e-mail,
  NieTak głosowej/telefonicznej
  Powyższa zgoda na kanały komunikacji może być w każdej chwili wycofana. LINK.
  Administratorem danych osobowych jest Mitsubishi Electric Europe B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Dane będą przetwarzane do czasu złożenia sprzeciwu lub cofnięcia zgody na kanał komunikacji. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o celach i prawach osób dostępne jest w Polityce prywatności na stronie: pl.mitsubishielectric.com. Po wyrażeniu zgody dane zostaną również udostępnione Dystrybutorom Mitsubishi Electric Europe B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce.