Wejdź poziom wyżej
– szkolenia z Mitsubishi Electric

Dostarczamy naszym klientom nowoczesne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Dążąc do jak najwyższej jakości usług, oferujemy nie tylko najlepsze w swojej klasie produkty, ale także wsparcie techniczne, a także szkolenia techniczne z zakresu z programowania i obsługi produktów automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric, pozwalające jeszcze bardziej wykorzystać ich potencjał. Dzięki udziałowi w szkoleniach obsługa rozwiązań Mitsubishi Electric stanie się dla Was prostsza i efektywniejsza.

Wykwalifikowana kadra trenerów pozostająca w stałym kontakcie z Centralą Europejską Mitsubishi, gwarantuje najwyższy poziom kształcenia. Prowadzimy certyfikowane szkolenia w trybie stacjonarnym, zdalnym oraz wideo.

Oferta szkoleniowa

Zapewniamy szeroką ofertę szkoleń dopasowaną do Waszych potrzeb i możliwości. Prowadzimy szkolenia stacjonarne, zdalne oraz kursy wideo. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję.

Zobacz więcej

Kalendarz szkoleń

Chcesz być na bieżąco z naszymi wydarzeniami? Zainteresował Cię temat szkolenia i chciałbyś sprawdzić jego termin? Wejdź na nasz kalendarz – znajdziesz tam aktualnie oferowane przez nas szkolenia.

Zobacz więcej

Artykuły techniczne

Zapraszamy do świata automatyki i robotyki! Przybliżymy Wam tematy i kwestie, które szczegółowo omawiamy podczas szkoleń, a nasi eksperci będą się dzielić z Wami wiedzą i doświadczeniem. Dowiedz się więcej!

Zobacz więcej