Serwis CNC

Autoryzowany Serwis CNC Mitsubishi Electric oferuje kompleksowe wsparcie i serwis dla obrabiarek opartych na sterowaniu Meldas. Zakres działania serwisu to: bezpłatna rejestracja maszyny w naszym systemie, telefoniczne wsparcie serwisowe, a także dobór części zamiennych drogą e-mailową. Ponadto serwis CNC obsługuje maszyny w ramach kontraktów gwarancyjnych, a także realizuje wyjazdy serwisowe – zarówno diagnostyczne, jak i naprawcze. Prace wykonywane są przez doświadczonych inżynierów serwisu, co jest gwarancją wysokiego poziomu usług i pozwala na udzielenie pomocy także w szerszym zakresie, wychodzącym poza sterowanie.

Autoryzowany Serwis CNC dla maszyn z systemem Meldas

Autoryzowany Serwis CNC dla maszyn z systemem sterowania Meldas Mitsubishi, specjalizujący się w naprawach sterowników NC, modułów sterujących, jednostek napędowych i enkoderów.

Partner dla producentów obrabiarek

Oferujemy kompleksowe wsparcie serwisowe dla wszystkich klientów posiadających maszyny pracujące w systemie Meldas. Jesteśmy partnerem dla producentów obrabiarek, m.in. firm: Mazak, DMG MORI, Citizen, Hartford.

Bezpłatna rejestracja maszyny w systemie Mitsubishi CNC

Umożliwiamy bezpłatną rejestrację maszyny w naszym systemie. Rejestracja otwiera dostęp do telefonicznej obsługi serwisowej i pełnej oferty części zamiennych.

Dostawa części zamiennych w ciągu 24 godzin

Dysponujemy doskonale wyposażonym magazynem części zamiennych w Balicach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć części zamienne do maszyn zarejestrowanych w naszym systemie w ciągu 24 godzin.

Kompleksowa diagnostyka

Autoryzowany Serwis CNC Mitsubishi Electric oferuje kompleksowe usługi serwisowe, realizowane w oparciu o dokładną, pogłębioną diagnostykę problemu. Wyjazdy diagnostyczne realizowane są przez doświadczonych inżynierów serwisu, co jest gwarancją wysokiego poziomu usług, a także przyspiesza czas naprawy i minimalizuje czas przestoju.

Naprawy maszyn CNC

Serwis CNC oferuje naprawy maszyn z systemem sterowania Meldas Mitsubishi, m.in. sterowników NC, modułów sterujących, jednostek napędowych i enkoderów. Wszystkie naprawy realizowane są przez doświadczonych inżynierów Mitsubishi Electric.

Indywidualne kontrakty serwisowe

Indywidualne kontrakty serwisowe obejmują: przeglądy okresowe, dedykowany magazyn części, gwarancję dostarczenia maszyny zastępczej czy określony czas reakcji po otrzymaniu zgłoszenia. Płatność jest uiszczana po wykonaniu usługi lub w formie stałej miesięcznej opłaty. W ofercie serwisu znajduje się także program wydłużonej gwarancji.

 
 

Skontaktuj się z nami

 

Serwis robotów przemysłowych
+48 12 34 76 536
Robot.Service@mpl.mee.com

Serwis automatyki przemysłowej
+48 12 34 76 572
FAService@mpl.mee.com