Serwis robotów przemysłowych

Autoryzowany serwis robotów przemysłowych Mitsubishi Electric oferuje naprawy
gwarancyjne i pogwarancyjne robotów przemysłowych. Serwis diagnozuje roboty w
ciągu 24 godzin od momentu otrzymania zgłoszenia. W ramach usług serwisowych
wykonywane są także przeglądy techniczne robotów przemysłowych.

Zdalny monitoring pracy robota

W ofercie Mitsubishi Electric znajduje się również system Me2Robot. Jest to aplikacja, która zbiera dane z poszczególnych części robota, a następnie umożliwia zdalne monitorowanie stanu robotów zainstalowanych na liniach produkcyjnych.

Abonament serwisowy RobotCARE

Abonament serwisowy RobotCARE to program obsługi serwisowej przeznaczony dla robotów serii F oraz FR – zarówno nowych, jak i zakupionych wcześniej. Pakiet obejmuje usługi takie jak: pojedyncze przeglądy (ang. maintenance box), pakiety serwisowe (np. 2- lub 3-letnie), szkolenia z zakresu przeglądów technicznych dla użytkowników robota, a także możliwość rozszerzenia gwarancji.

Dowiedz się więcej

Magazyn części zamiennych

Serwis umożliwia szybki dostęp do części zamiennych do wszystkich typów robotów, w tym także robotów zastępczych. Magazyn części zamiennych do robotów przemysłowych zlokalizowany jest w Polsce, dlatego wysyłka części może być zrealizowana nawet w tym samym dniu roboczym, w którym zgłoszono zapotrzebowanie.

Indywidualne kontrakty serwisowe

Indywidualne kontrakty serwisowe obejmują: przeglądy okresowe, dedykowany magazyn części, gwarancję dostarczenia robota zastępczego czy określony czas reakcji po otrzymaniu zgłoszenia. Płatność jest uiszczana po wykonaniu usługi lub w formie stałej miesięcznej opłaty. W ofercie serwisu znajduje się także program wydłużonej gwarancji.

 

Skontaktuj się z nami

 

Serwis robotów przemysłowych
+48 12 34 76 536
Robot.Service@mpl.mee.com

Serwis automatyki przemysłowej
+48 12 34 76 572
FAService@mpl.mee.com