Odwiedź Showroom 4.0 – Centrum Automatyki w Balicach pod Krakowem

Wychodząc na wprost trwającej rewolucji 4.0 przygotowaliśmy stanowiska które przeniosą was do świata e-Factory.

Zobacz spotykane na co dzień na halach produkcyjnych roboty przemysłowe w nowej odsłonie  oraz całe portfolio produktów Mitsubishi Electric.

Wchodząc do Showroomu 4.0, powitają nas roboty w niecodziennym wydaniu. „Threerobot” to stacja z trzema przemysłowymi robotami ramieniowymi, które wcielają się w rolę aktorów.

Kolejne stanowisko to gniazdo robotyczne do montażu spersonalizowanych długopisów będące kwintesencją filozofii e-factory którą z powodzeniem wdrażamy od 2003 roku. Przedstawia ono rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych jakim jest integracja automatyzacji, robotyzacji oraz warstwy IT. Dzięki zoptymalizowanemu procesowi produkcyjnemu, wielu zaawansowanym technologiom będącym efektem wielu lat badań i rozwoju produktów ME możemy zaprezentować jak wygląda w praktyce „Smart Manufacturing” i fabryka przyszłości.

Ostatnim etapem podróży po świecie e-Factory jest stacja z wielkogabarytowymi ekranami, tzw. wideowall na której zwizualizowane zostały różnorodne dane. Aplikacja oparta jest na systemie SCADA oraz chmurowej aplikacji webowej, dzięki czemu oferuje ogromne możliwości w zakresie wizualizacji nie tylko zużycia energii, lecz całego procesu produkcyjnego oraz stanu urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać współczesnym wymaganiom jakie stawia Przemysł 4.0, digitalizacja i Internet Rzeczy.