Odwiedź Showroom 4.0 – Centrum Automatyki w Balicach pod Krakowem

Zapraszamy Centrum Automatyki Showroom 4.0 w Balicach koło Krakowa. Wychodząc na wprost trwającej rewolucji 4.0 przygotowaliśmy stanowiska które przeniosą was do świata e-Factory.

Zobacz spotykane na co dzień na halach produkcyjnych roboty przemysłowe w nowej odsłonie  oraz całe portfolio produktów Mitsubishi Electric.

Wchodząc do Showroomu 4.0, powitają nas roboty w niecodziennym wydaniu. „Threerobot” to stacja z trzema przemysłowymi robotami ramieniowymi, które wcielają się w rolę aktorów.

Kolejne stanowisko to gniazdo robotyczne do montażu spersonalizowanych długopisów będące kwintesencją filozofii e-factory którą z powodzeniem wdrażamy od 2003 roku. Przedstawia ono rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych jakim jest integracja automatyzacji, robotyzacji oraz warstwy IT. Dzięki zoptymalizowanemu procesowi produkcyjnemu, wielu zaawansowanym technologiom będącym efektem wielu lat badań i rozwoju produktów ME możemy zaprezentować jak wygląda w praktyce „Smart Manufacturing” i fabryka przyszłości.

Ostatnim etapem podróży po świecie e-Factory jest stacja z wielkogabarytowymi ekranami, tzw. wideowall na której zwizualizowane zostały różnorodne dane. Aplikacja oparta jest na systemie MAPS SCADA, dzięki czemu oferuje ogromne możliwości w zakresie wizualizacji nie tylko zużycia energii, lecz całego procesu produkcyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać współczesnym wymaganiom jakie stawia Przemysł 4.0, digitalizacja czy internet rzeczy.

Zaplanuj swoją wizytę już dziś !

Wizyta:

 • bezpłatna
 • czas trwania 1-1,5h
 • ilość osób: max 10,
 • transport we własnym zakresie
 • każde zgłoszenie przez formularz musi zostać potwierdzone mailowo przez organizatora (samo zgłoszenie nie gwarantuje zarezerwowania terminu) 

W celu zgłoszenia wizyty w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji proszę uzupełnić poniższy formularz.

  Imię i nazwisko:

  Adres email:

  Nazwa Firmy/Uczelni/Szkoły:

  Dostępne terminy wizyt:

  Terminy w październiku w ramach Festiwalu:

  Godzina (dedykowana):

  Zgłoszenie udziału w seminarium oznacza zawarcie umowy rezerwacyjnej pomiędzy Mitsubishi Electric Europe B.V. Oddział w Polsce a firmą, której dane zostały wprowadzone do zgłoszenia. Wprowadzone dane osobowe będą przetwarzane w zakresie opisanym w naszej informacji [link]. Prosimy o zapoznanie się z tą informacją. Jeżeli wprowadzone zostały dane innej osoby (np. pracodawcy) prosimy o przekazanie podanej informacji także tej osobie. Wysłanie zgłoszenia oznacza potwierdzenie, że:
  – jesteś upoważniony do reprezentowania wskazanej firmy w powyższym zakresie;
  – zapoznałeś się z informacją o zakresie przetwarzania danych osobowych;
  – przekazałeś tę informację innej osobie, której dane wprowadziłeś.