Talk to the Expert…

We wrześniu ruszyliśmy z nową akcją pt. „Talk to the expert…”.  Jest to seria imprez, takich jak targi, seminaria, konferencje, związanych z jednym z czterech kluczowych przemysłów: spożywczym, motoryzacyjnym, wodnym lub branżą life-science. Podczas imprez nasi eksperci przedstawiają innowacyjne rozwiązania, dedykowane dla wybranego przemysłu, oraz prezentują wybrane referencje z danej branży. Przedstawiamy kalendarium imprez – przyjdź na jedną z nich i porozmawiaj z ekspertem w swojej branży.

T o wszystko będzie głównym punktem programu tegorocznych największych targów automatyki – Automaticon (Polska) oraz Amper (Czechy) w Europie Środkowo-Wschodniej. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wizualizację naszego stoiska, która daje przedsmak tego, co zaprezentujemy. Nie zdradzamy wszystkiego, aby nie zepsuć niespodzianki oraz największej premiery 2014 roku!


MSV Brno – Międzynarodowe Targi Maszynowe w czeskim Brnie. 80 tysięcy odwiedzających, 1500 wystawców, a wśród nich Mitsubishi Electric ze swoim CNC, laserem i, oczywiście, automatyką przemysłową.
Toolex, czyli Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki to miejsce, gdzie 8 500 specjalistów z branży przez 3 dni będzie miało okazję oglądać stoiska ponad 360 wystawców. Wśród nowoczesnych maszyn tradycyjnie laser Mitsubishi Electric.
VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2014, podczas którego zostaną zaprezentowane koncepcje automatyzacji i robotyzacji w przemyśle spożywczym.
Podczas 11. edycji konferencji pt. „Rozwój przemysłu motoryzacyjnego w Czechach i CEE” będziemy debatować na temat trendów w branży motoryzacyjnej w Czechach i za granicą,  nowych technologii w motoryzacji, a także wykorzystania automatyki w przemyśle motoryzacyjnym.
X Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny, podczas której zaprezentujemy rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji produkcji w szeroko pojętej branży life-science.
Pierwsza impreza z cyklu „Talk to the Expert…”, w ramach której odwiedziliśmy stolicę Serbii – Belgrad. Na organizowanym przez UNESCO wydarzeniu pt. „Syposium on Water Management” poruszano tematy dotyczące współczesnych problemów, związanych z zarządzaniem zasobami oraz zrównoważonym rozwojem w zakresie gospodarki wodnej.
Automotive Hungary – czyli 3 dni gorączki motoryzacyjnej w stolicy Węgier. Ponad 150 wystawców, a wśród nich marki takie, jak: Audi, Mercedes-Benz i Mitsubishi… Mitsubishi Electric oczywiście.